Send to Friends (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Your name
sq: Emri juaj

en: Comment
sq: Komenti

en: Send
sq: Dërgo

en: Other
sq: Tjetër

en: Show
sq: Shfaq
