Send to Friends (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Default
sr: Подразумевано

en: Theme
sr: Тема

en: Your name
sr: Име

en: Comment
sr: Коментар
