Send to Friends (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Default
sv: Förvald

en: Theme
sv: Tema

en: Your name
sv: Ditt namn

en: Comment
sv: Kommentar

en: Send
sv: Skicka

en: Other
sv: Övriga

en: Link text
sv: Länktext

en: Visibility settings
sv: Inställningar för synlighet

en: Show
sv: Visa

en: Slow
sv: Långsam

en: Fast
sv: Snabb

en: Simple
sv: Enkel

en: Animation
sv: Animering

en: Loading
sv: Laddar

en: Close window
sv: Stäng fönster

en: Slide down
sv: Glid ned
