Send to Friends (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Theme
ta: தீம்

en: Your name
ta: உங்கள் பெயர்

en: Comment
ta: கருத்து

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Other
ta: மற்றவை

en: Show
ta: காட்டு

en: Loading
ta: ஏற்றுகிறது
