Send to Friends (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Default
tr: Varsayılan

en: Theme
tr: Tema

en: Your name
tr: Adınız

en: Comment
tr: Yorum

en: Send
tr: Gönder

en: Other
tr: Diğer

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Visibility settings
tr: Görünürlük ayarları

en: Show
tr: Göster

en: Simple
tr: Basit

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Close window
tr: Pencereyi kapat

en: Popup settings
tr: Açılır pencere ayarları
