Send to Friends (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Default
uk: Базово

en: Theme
uk: Тема

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Comment
uk: Коментар

en: Send
uk: Надіслати

en: Other
uk: Інше

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: Show
uk: Показати

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: Animation Speed
uk: Швидкість анімації

en: Simple
uk: Просте

en: Animation
uk: Анімація

en: Loading
uk: Завантаження

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Popup settings
uk: Налаштування спливного вікна

en: Slide down
uk: Вислизати вниз

en: Window width
uk: Ширина вікна

en: Thank you.
uk: Дякую.
