SendGrid Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Mail
da: E-mail

en: API Key
da: API-nøgle

en: Security
da: Sikkerhed

en: Authentication
da: Godkendelse
