SendGrid Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Mail
de: E-Mail

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Security
de: Sicherheit

en: Authentication
de: Authentifizierung
