SendGrid Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Mail
es: Correo

en: API Key
es: Clave API

en: Security
es: Seguridad

en: Authentication
es: Autentificación
