SendGrid Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Mail
hu: Levél

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Security
hu: Biztonság

en: Authentication
hu: Azonosítás
