SendGrid Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Mail
lt: Paštas

en: API Key
lt: API raktas

en: Security
lt: Saugumas

en: Authentication
lt: Indentifikacija
