SendGrid Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Mail
nl: E-mail

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Security
nl: Beveiliging

en: Authentication
nl: Authenticatie
