SendGrid Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Mail
pl: Poczta

en: API Key
pl: Klucz API

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie
