SendGrid Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Mail
pt: Correio

en: API Key
pt: Chave API

en: Security
pt: Segurança

en: Authentication
pt: Autenticação
