SendGrid Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Mail
ru: Почта

en: API Key
ru: Ключ API

en: Security
ru: Безопасность

en: Authentication
ru: Аутентификация
