SendGrid Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Mail
sk: Pošta

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Authentication
sk: Overenie
