SendGrid Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Mail
sv: E-post

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Security
sv: Säkerhet

en: Authentication
sv: Verifiering
