SendGrid Integration (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Date
pl: Data

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Mail
pl: Poczta

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Clicks
pl: Kliknięcia

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Send test message
pl: Wyślij testową wiadomość

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Opens
pl: Rozpoczęte

en: Message ID
pl: ID wiadomości
