SendGrid Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Date
sk: Dátum

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Mail
sk: Pošta

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Clicks
sk: Kliknutia

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Browser
sk: Prehliadač

en: Authentication
sk: Overenie

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: Extension
sk: Rozšírenie
