SendGrid Integration (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Date
bn: তারিখ

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: To
bn: বরাবর

en: Browser
bn: ব্রাউজার
