SendGrid Integration (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Mail
hy: Փոստ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Browser
hy: Բրաուզեր
