SendGrid Integration (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Date
sv: Datum

en: Filename
sv: Filnamn

en: Mail
sv: E-post

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Clicks
sv: Klick

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Authentication
sv: Verifiering

en: From name
sv: Från namn

en: Extension
sv: Filändelse

en: Opens
sv: Påbörjas

en: Message ID
sv: ID-nummer för meddelande

en: API Secret Key
sv: Hemlig nyckel för API
