SendGrid Integration (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད
