SendGrid Integration (7.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Date
et: Kuupäev

en: Filename
et: Failinimi

en: Mail
et: E-post

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Attachments
et: Manused

en: Browser
et: Brauser

en: Authentication
et: Autentimine

en: Extension
et: Laiendus
