SendGrid Integration (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Mail
fi: Sähköposti

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Clicks
fi: Klikkaukset

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Spam
fi: Roska

en: Browser
fi: Selain

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: From name
fi: Lähettäjältä

en: Extension
fi: Tiedostopääte
