SendGrid Integration (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Date
gl: Data

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Mail
gl: Correo-e

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Browser
gl: Navegador

en: Authentication
gl: Autenticación

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Extension
gl: Extensión
