SendGrid Integration (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Date
ja: 日付

en: Filename
ja: ファイル名

en: Mail
ja: メール

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Clicks
ja: クリック

en: Attachments
ja: 添付

en: Spam
ja: スパム

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Authentication
ja: 認証

en: From name
ja: 送信者名

en: Extension
ja: 拡張子

en: Opens
ja: 開始中
