SendGrid Integration (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ

en: Reply-To
kn: ಇವರಿಗೆ ಉತ್ತರಿಸು
