SendGrid Integration (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Clicks
ar: النقرات

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Authentication
ar: المصادقة

en: From name
ar: اسم المرسل

en: Extension
ar: امتداد
