SendGrid Integration (7.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Date
cy: Dyddiad

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: From name
cy: Gan enw
