SendGrid Integration (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Date
eo: Dato

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj
