SendGrid Integration (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Subject
oc: Objècte

en: Date
oc: Data

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Browser
oc: Navigador
