SendGrid Integration (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Date
pt: Data

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Mail
pt: Correio

en: Save Settings
pt: Guardar definições

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Clicks
pt: Cliques

en: Attachments
pt: Anexos

en: Browser
pt: Navegador

en: Authentication
pt: Autenticação

en: Headers
pt: Cabeçalhos

en: From name
pt: Nome do remetente

en: Extension
pt: Extensão

en: Message ID
pt: ID de mensagem
