SendGrid Integration (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Body
af: Teks

en: Subject
af: Onderwerp

en: Date
af: Datum

en: Mail
af: E-pos

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Attachments
af: Aanhangsels
