SendGrid Integration (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Date
ca: Data

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Mail
ca: Correu

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Clicks
ca: Clics

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Browser
ca: Navegador

en: Authentication
ca: Autenticació

en: From name
ca: Nom del remitent

en: Extension
ca: Extensió
