SendGrid Integration (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Date
hi: तारीख

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Mail
hi: मेल

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: Browser
hi: ब्राउज़र

en: Authentication
hi: प्रमाणीकरण
