SendGrid Integration (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Attachments
ku: پاشکۆکان
