SendGrid Integration (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Date
lt: Data

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Mail
lt: Paštas

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Message ID
lt: Žinutės ID
