SendGrid Integration (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།
