SendGrid Integration (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Date
hu: Dátum

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Mail
hu: Levél

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Spam
hu: Reklámszemét

en: Browser
hu: Böngésző

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Headers
hu: Fejlécek

en: From name
hu: Feladó neve

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Opens
hu: Megnyílik

en: Message ID
hu: Üzenetazonosító

en: The %header of your message is not supported by PHPMailer and will be sent as text/plain instead.
hu: Az üzenet %header részét nem támogatja a <em>PHPMailer</em> és text/plain formában kerül kiküldésre.

en: Maillog integration
hu: <em>Maillog</em> integrálás
