SendGrid Integration (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Body
km: តួ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក
