SendGrid Integration (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Body
id: Isi

en: Subject
id: Judul

en: Date
id: Tanggal

en: Filename
id: Nama berkas

en: Mail
id: Email

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Attachments
id: Sisipan

en: Browser
id: Peramban

en: Extension
id: Ekstension
