SendGrid Integration (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Subject
ka: სათაური

en: Date
ka: თარიღი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Browser
ka: ბრაუზერი
