SendGrid Integration (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Date
kk: Датасы

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Attachments
kk: Косымшалар
