SendGrid Integration (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Date
mr: दिनांक

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Mail
mr: ईमेल

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून
