SendGrid Integration (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Date
he: תאריך

en: Filename
he: שם קובץ

en: Mail
he: מייל

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Clicks
he: הקלקות

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Browser
he: דפדפן

en: Authentication
he: הזדהות

en: From name
he: שם השולח

en: Extension
he: הרחבה
