SendGrid Integration (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Date
ast: Data

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Browser
ast: Restolador
