SendGrid Integration (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Subject
da: Emne

en: Date
da: Dato

en: Filename
da: Filnavn

en: Mail
da: E-mail

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Clicks
da: Klik

en: Attachments
da: Bilag

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Send test message
da: Send test besked

en: From name
da: Afsendernavn

en: Extension
da: Udvidelse

en: Reply-To
da: Svar til
