SendGrid Integration (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Date
nn: Dato

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Attachments
nn: Vedlegg
