SendGrid Integration (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Date
uk: Дата

en: Filename
uk: Назва файла

en: Mail
uk: Пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Clicks
uk: Переходи

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Spam
uk: Спам

en: Browser
uk: Браузер

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Send test message
uk: Відправити тестове повідомлення

en: Headers
uk: Заголовки

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: Extension
uk: Розширення

en: Delivered
uk: Доставлено

en: Reply-To
uk: Зворотна адреса

en: Message ID
uk: ID повідомлення

en: Device
uk: Пристрій
